Kursy walut NBP: USD 3,93 | EUR 4,34 | CHF 3,97 |

Wyszukiwarka
Notes
Kalkulator
Maklerzy
Ubezpieczenia
Praca
Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

Praca

Biuro Nieruchomości Filar

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Agent Nieruchomości

Zadania:
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
  • Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego),
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi
Wymagania:
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu, umiejętność planowania i elastycznego organizowania swojej pracy,
  • Zainteresowanie tematyką  nieruchomości, chęć zdobywania nowej wiedzy i dążenie do ciągłego rozwoju oraz chęć osiągnięcia sukcesu w prestiżowym i opłacalnym zawodzie
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód.
Oferujemy:
  • Wysokie zarobki - prowizja
  • Pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę i wymianę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,
  • Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,
  • Atrakcyjne szkolenia,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia,
  • Telefon komórkowy, aparat cyfrowy, komputer,
  • Nowoczesne narzędzia marketingowe,
  • Program ASARI, idealnie dopasowany do pracy agenta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
s.berenda@filarnieruchomosci.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

                 KONTAKT: FILAR NIERUCHOMOŚCI

                                                    email: biuro@filarnieruchomosci.com.pl

                                                     ul. Tenisowa 29/5

                                                     71-066 Szczecin