Kocmyrzów-Luborzyca, Sadowie

Kocmyrzów-Luborzyca
250 000,00 zł
295,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Działka
Powierzchnia: 846 m2
Ilość pokoi:
Ilość łazienek: 0
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca, Sadowie

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 8,5 ara. Parcela położona jest na płaskim terenie i ma kształt prostokąta o wymiarach 22 m (długość) na 39 m (szerokość).
Przeznaczenie: zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowo-usługowej objętej symbolem MU2.
Informacje dodatkowe:
Na działce jest prąd i woda. Istnieje możliwość podłączenia gazu. Kanalizacja: szambo. Dojazd drogą utwardzoną.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Cicha, spokojna okolica położona w odległości 15 km od Krakowa.
 

DODATKOWE INFORMACJE

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 11,6 ara (szerokość: 39 m, długość: 40m) za cenę 295.000 zł.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  NASZE

  PODOBNE OFERTY

  597 000,00 zł
  Mieszkanie
  Sprzedaż

  Kraków – Olsza, ul. Miechowity

  ul. Miechowity
  2
  53 m2
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  380 000,00 zł
  Mieszkanie
  Sprzedaż

  Kraków – Grzegórzki, Rondo Mogilskie

  ul. Kryniczna
  1
  25 m2
  SZCZEGÓŁY OFERTY

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ