Kraków – Grzegórzki, ul. Grzegórzecka

ul. Chocimska
970 000,00 zł
21 555,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 45 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – ul. Grzegórzecka

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m2 położone na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, dwóch nieprzejściowych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC oraz dużego tarasu o powierzchni 25 m2.

Kupując mieszkanie obligatoryjnie trzeba kupić komórkę lokatorską o powierzchni około 3m2 za cenę 20.000 zł

Stan mieszkania: IDEALNY – przedpokój – (podłoga: płytki; ściany: gładź; drzwi wejściowe antywłamaniowe, wbudowana szafa wnękowa), salon (podłoga: panele podłogowe; ściany: gładź; meble: wbudowana szafa wnękowa, narożnik, stolik, rzutnik firmy Optoma; okna drewniane), kuchnia (podłoga: płytki; ściany: gładź, między szafkami płytki; zabudowa kuchenna na wymiar ze sprzętem AGD: zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka; okno drewniane), pokój (podłoga: panele podłogowe; ściany: gładź; meble: biurko, łóżko; okna drewniane), łazienka z WC (podłoga i ściany: płytki; prysznic, armatura sanitarna, pralka, zabudowa wnękowa). W mieszkaniu zainstalowana klimatyzacja.

Ponadto:
– ekspozycja: wschód,
– ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
– brak gazu w budynku,
– wysoki standard wykończenia,
– taras o powierzchni 25 m2 z rozkładaną markizą,
– klimatyzacja w mieszkaniu,
– ogrodzony, strzeżony monitorowany teren,
– możliwość parkowania na terenie osiedla.

Czynsz administracyjny:
ok. 550 zł + prąd wg zużycia (przy 2 osobach zameldowanych).

Stan budynku: BARDZO DOBRY – siedmiopiętrowy apartamentowiec z 2016 roku. Inwestycja wyróżnia się oryginalną architekturą i niebanalną elegancją. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykonania i wykończenia. Posiada cichobieżne windy oraz reprezentacyjny hol wejściowy. Na kondygnacjach podziemnych znajdują się miejsca postojowe.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Wokół urocze tereny spacerowe nad Wisłą, liczne parki. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, żłobki, szkoły, przedszkola, etc.
Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie węzeł komunikacyjny Rondo Grzegórzeckie.

Odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego: 2 minuty pieszo.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ