Kraków – Krowodrza, ul. Bratysławska

ul. Bratysławska
880 000,00 zł
13 333,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 66 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 1

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, ul. Bratysławska

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na szóstym piętrze w szesnastopiętrowym bloku. Nieruchomość składa się z: przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, 2 łazienek oraz ogrodu zimowego (balkonu) o powierzchni około 14 m2.

DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU PODZIEMNYM ZA CENĘ 60.000 ZŁ

Stan mieszkania: BARDZO DOBRY- przedpokój (podłoga: płytki; ściany: gładź), aneks kuchenny (podłoga: płytki; ściany: gładź; zabudowa kuchenna, blaty z corianu, sprzęty renomowanych marek; okna PCV), salon (podłoga: deski sprowadzane z Hiszpanii; ściany: gładź; okna PCV), sypialnia (podłoga: deski z Hiszpanii; ściany: gładź, tapeta Robeto Cavalliego „Ghepardo Bianco”; szafy wnękowe; okna PCV), łazienki (podłoga i ściany: płytki; prysznic, armatura sanitarna), ogród zimowy (podłoga: płytki; okna PCV).

Ponadto:

– ekspozycja: południe, wschód, północ,
– ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,
– brak gazu w budynku,
– złącze światłowodowe w budynku,
– monitorowany, ogrodzony teren, portier,
– w 2024 przed blokiem powstanie park z placem zabaw dla dzieci.

Czynsz administracyjny:
ok. 770 zł + prąd wg zużycia.

Stan budynku: BARDZO DOBRY – szesnastopiętrowy, monitorowany i strzeżony przez ochronę blok z 2003 roku. W budynku dwie cichobieżne windy oraz reprezentacyjny hol wejściowy wraz z recepcją. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajdują się miejsca postojowe.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Lokalizacja: Spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie pętla Krowodrza Górka.

Odległość do przystanku tramwajowego: 1 minuta pieszo.
Odległość do przystanku autobusowego: 2 minuty pieszo.

Krowodrza Górka to osiedle z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą – w pobliżu znajdują się place zabaw dla dzieci, przedszkola, szkoły, przychodnia lekarska oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Nieopodal znajduje się Park Krowoderski, Park Wyspiańskiego, zielone tereny spacerowe nad rzeką Sudoł oraz Park Kościuszki z Dworkiem Białoprądnickim.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomosci
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ