Kraków – Krowodrza, ul. Solskiego

ul. Solskiego
2 300,00 zł
62,10 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 37 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, Żabiniec, ul. Solskiego

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m2 położone na parterze w trzypiętrowym bloku z 2001 roku. Nieruchomość składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz balkonu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – Mieszkanie umeblowane i wyposażone. W pokojach na podłodze położone są parkiety. W przedpokoju i łazience na podłodze są flizy. Plastikowe okna.

Ponadto:
– ogrzewanie i woda z sieci miejskiej MPEC,
– brak gazu w budynku,
– płyta elektryczna,
– ekspozycja: północ-zachód.

Opłaty:
– miesięczna kwota najmu 2300 zł + opłaty licznikowe (prąd, woda, ogrzewanie),
– kaucja 2000 zł,
– prowizja agencji nieruchomości 2000 zł (jednorazowa).

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Okolica z dużą ilością terenów zielonych i doskonale rozwiniętą infrastrukturą i komunikacją miejską.

Odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego:
7 minut pieszo.
Linie tramwajowe – 3, 5, 18, 50 i linia nocna 69.
Linie autobusowe – 105, 129 132, 140,154,164, 405.
Czas dojazdu do centrum – około 8 minut.
Ponadto dogodny dojazd do stacji PKP Kraków – Łobzów z możliwością szybkiego dojazdu do Chrzanowa, Oświęcimia i Wieliczki.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Preferowany najem okazjonalny.

Właściciele nie zgadzają się na obecność zwierząt w mieszkaniu.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ