Kraków – Nowa Huta – Bieńczyce, osiedle Krakowiaków

os. Krakowiaków
890 000,00 zł
13 906,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 64 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 2
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Nowa Huta, Bieńczyce, osiedle Krakowiaków, Teatralne

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na parterze w dwupiętrowym budynku z połowy lat 50. XX wieku. Mieszkanie składa się z: przedpokoju , osobnej, jasnej kuchni, trzech nieprzejściowych pokoi, łazienki, osobnego wc. Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwość wyłącznego korzystania z ogródka o wielkości około 2,5 ara.

Ponadto:
– trójstronna ekspozycja: północ-południe – zachód,
– ogrzewanie z sieci miejskiej,
– ciepła woda z piecyka gazowego,
– wysokość mieszkania: 290 cm,
– blok z cegły,
– możliwość z wyłącznego korzystania z ogródka o powierzchni około 2,5 ara

Stan mieszkania: dobry/do odświeżenia. Okna nowe, plastikowe. W pokojach na podłogach położone panele, w kuchni i łazience na podłogach są flizy. Wymieniona instalacja elektryczna.

Czynsz administracyjny: ok. 900 zł + prąd + gaz wg zużycia.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone w centrum Nowej Huty. W sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, placówki oświatowe i kulturalne. Wokół również dużo zieleni i liczne tereny spacerowe.

Odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego: 2 minuty pieszo.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ