OFERTY PRACY

Poszukujemy ludzi pełnych pasji

W firmie Filar Nieruchomości stawiamy na zgrany i dobrze przeszkolony zespół. Cały czas się rozwijamy i poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego grona. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, z dużą swobodą i możliwością zadbania o właściwy work-life balance. To u nas będziesz kowalem własnego losu, a największą motywacją do skutecznej pracy będzie dla Ciebie przejrzysty system płacowy.

Jeżeli jesteś osobą pewną siebie i pełną pasji, której zależy na samorozwoju, a przy tym chce rozwijać się w przyszłościowej branży nieruchomości, dołącz do nas. Poszukujemy agentów nieruchomości, a także koordynatorki, która wspomoże pracę naszego biura.

SZKOLENIA

Wiemy, jak ważne jest to, żeby cały czas się rozwijać, poznawać nowe techniki sprzedaży oraz pozyskiwania klientów. To dlatego organizujemy dla naszych pracowników szkolenia, dzięki którym poszerzają swoje kompetencje. Jeżeli zatem chcesz do nas dołączyć, ale nie posiadasz doświadczenia w sprzedaży czy doradztwie, mimo wszystko możesz spróbować swoich sił w rekrutacji. Wszystkiego Cię nauczymy!

PONAD 1000 TRANSAKCJI

20 LAT DOŚWIADCZENIA

99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ