SPRZEDAŻ I ZAKUP

W firmie Filar Nieruchomości dbamy o to, żeby opracować skrojoną na miarę strategię sprzedaży, kupna albo wynajmu. Pod uwagę przede wszystkim bierzemy oczekiwania klienta, lokalizację nieruchomości, a także popyt. Skrupulatnie analizujemy lokalny rynek, tak aby udzielić naszym klientom stosownego wsparcia.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz też oferty sprzedaży oraz wynajmu konkretnych nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy.

NAJEM I WYNAJEM

Wynajem nieruchomości dla wielu osób jest sposobem na życie, a dla innych jedynie dodatkowym źródłem dochodu. Mieszkania, domy czy lokale muszą zostać odpowiednio przygotowane, aby zwiększyć zainteresowanie lokatorów. Pomożemy Ci w tym. Służymy profesjonalnym wsparciem i doradztwem. Usprawnimy proces wynajmu nieruchomości, a także zadbamy o to, żebyś Ty, jako wynajmujący był spokojny o stan swojego mieszkania. W tym celu pomożemy Ci odpowiednio skonstruować umowę.

DORADZTWO PRAWNE

Nieodpowiednia obsługa prawna lub jej brak może doprowadzić do wielu nieporozumień na linii klient – sprzedawca nieruchomości. To dlatego nasze biuro współpracuje z doświadczonymi notariuszami oraz adwokatami, a naszych klientów wspieramy również od tej strony, pomagając im właściwie skonstruować umowę czy przeprowadzić skrupulatną analizę prawną. U nas możesz także liczyć na uzyskanie informacji związanych nie tylko z prawem administracyjnym, ale również podatkowym.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Po podpisaniu umowy sprzedaży czy najmu nie zostawiamy naszego klienta na lodzie. Służymy wsparciem w każdej sytuacji. Wiele z czynności jest dokonywanych po przekazaniu nieruchomości. Mowa tutaj m.in. o przepisaniu liczników mediów czy zgłoszeniach do urzędu. Klienci mogą na nas liczyć również podczas domykania tego typu spraw. Wspomagamy ich naszą wiedzą i doświadczeniem, tak aby bez trudu dopięli oni sprawy na ostatni guzik i mogli swobodnie cieszyć się nową nieruchomością.

DORADZTWO KREDYTOWE

Niewiele osób decyduje się na zakup nieruchomości za gotówkę. Większość opiera się na zewnętrznym źródle finansowania. Wzięcie kredytu hipotecznego to decyzja na długie lata, często połowę życia. To dlatego tak ważne jest to, aby była dobrze przemyślana, a oferta była jak najbardziej korzystna. Świadczymy usługi doradztwa kredytowego, bierzemy pod uwagę wiele parametrów, które analizujemy, a następnie oferujemy klientowi najkorzystniejsze rozwiązanie. Skupiamy się na wysokości proponowanego kredytu, oprocentowaniu, wysokości wkładu własnego czy marży banku. Uważnie i z cierpliwością tłumaczymy klientowi wszelkie zawiłości i niuanse, dzięki czemu może on podjąć słuszną decyzję i wybrać najbardziej korzystną ofertę.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Chcesz wynająć albo sprzedać mieszkanie, ale nie ma Cię na miejscu? Nic straconego, możesz to oddać w ręce naszych ekspertów. Możemy sprawić, że będzie jeszcze atrakcyjniejsza dla zainteresowanych. Czasami wystarczą drobne zmiany, aby znalazło się więcej potencjalnych kupujących albo wynajmujących.

PONAD 1000 TRANSAKCJI

20 LAT DOŚWIADCZENIA

99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ