O NAS

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie. To nas wyróżnia na tle konkurencji. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem, doradztwem, a także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy służą wsparciem i do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego potrzeb. Bierzemy pod uwagę zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny. Oczywiście później towarzyszymy także podczas finalizacji transakcji.

NASZ ZESPÓŁ

W Filar Nieruchomości pracują doświadczone osoby, pełne pasji, które są gotowe wesprzeć realizację każdej transakcji. Na co dzień korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, a dzięki wsparciu prawników, jesteśmy w stanie maksymalnie zoptymalizować transakcję. W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

PONAD 1000 TRANSAKCJI

20 LAT DOŚWIADCZENIA

99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ