Kraków – Grzegórzki, Rondo Mogilskie

ul. Kryniczna
380 000,00 zł
15 200,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 25 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 23 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70. XX wieku. Nieruchomość składa się z: przedpokoju, osobnej, jasnej kuchni, salonu, łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Stan mieszkania: PO GENERALNYM REMONCIE – wymienione wszystkie instalacje. Na podłogach panele. W łazience i wc flizy. W kuchni na podłodze flizy. Plastikowe okna.

 

Ponadto:

– ekspozycja: wschód-południe,

– ogrzewanie z sieci miejskiej,

– ciepła woda z piecyka gazowego,

– wymienione wszystkie instalacje,

– osiedle z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

 

Czynsz administracyjny: około 290 zł + prąd i gaz  wg zużycia.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Prestiżowe osiedle Oficerskie. Spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie rondo Mogilskie..

 

Odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego: 2 minuty pieszo.

Czas dojazdu do centrum – około 7 minut.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Filar Nieruchomości

tel. 793 – 717 – 771,

 

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ