Kraków – Krowodrza, ul. Chocimska

ul. Chocimska
990 000,00 zł
12 857,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 77 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, Łobzów – ul. Lea, Królewska, Chocimska, Czarnowiejska okolice

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: przedpokoju , 3 nieprzejściowych pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Ponadto:
– dwustronna ekspozycja: południe – wschód,
– ogrzewanie z sieci miejskiej,
– ciepła woda z piecyka gazowego,
– możliwość przerobienia mieszkania na 4 pokojowe.

Mieszkanie idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję.

Czynsz administracyjny: ok. 600 zł + prąd + gaz wg zużycia.

Stan mieszkania: do odświeżenia/dobry. Na podłogach oryginalne dębowe parkiety w dobrym stanie. Okna plastikowe.

Stan budynku: bardzo dobry – dziesięciopiętrowy budynek z lat 70-tych XX wieku. Elewacja po remoncie, budynek ocieplony. Klatki schodowe zostały odświeżone. Wymieniona winda. Blok monitorowany.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Budynek usytuowany w spokojnej okolicy, w sercu Krowodrzy (Łobzowa). Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Wokół liczne sklepy, kawiarnie, żłobki, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe (AGH, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Jagielloński), ośrodki zdrowia, szpital.

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej:
– odległość do przystanku autobusowego 1 minuta pieszo.
– odległość do przystanku tramwajowego: 3 minuty pieszo.
Wokół liczne tereny zielone. W najbliższym otoczeniu przytulne parki, Błonia Krakowskie.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ