Kraków – Krowodrza, ul. Chocimska

ul. Chocimska
1 050 000,00 zł
13 636,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 77 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, Łobzów – ul. Lea, Królewska, Chocimska, Czarnowiejska okolice

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z lat 60. XX wieku. Mieszkanie składa się z: przedpokoju , 3 nieprzejściowych pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Ponadto:
– dwustronna ekspozycja: południe – zachód,
– ogrzewanie z sieci miejskiej,
– ciepła woda z piecyka gazowego,
– możliwość przerobienia mieszkania na 4 pokojowe,
– możliwość parkowania samochodu na zamykanym szlabanem placu przed budynkiem,
– teren monitorowany.

Mieszkanie idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję.

Czynsz administracyjny: ok. 600 zł + prąd + gaz wg zużycia.

Stan mieszkania: do odświeżenia/dobry. Na podłogach oryginalne dębowe parkiety w dobrym stanie. Okna plastikowe.

Stan budynku: bardzo dobry – dziesięciopiętrowy budynek z lat 60-tych XX wieku. Elewacja po remoncie, budynek ocieplony. Klatki schodowe zostały odświeżone. Wymieniona winda. Blok monitorowany.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Budynek usytuowany w spokojnej okolicy, w sercu Krowodrzy (Łobzowa). Cicha, boczna, wewnętrzna droga dojazdowa do budynku, na której mogą parkować tylko mieszkańcy. Przed budynkiem ogrodzony teren zielony do wyłącznego korzystania przez mieszkańców bloku. W niedalekiej odległości Park Jordana, Park im. św. Wincentego a Paulo, Błonia Krakowskie.

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Wokół liczne sklepy, punkty usługowe, lokalny plac targowy, kawiarnie, restauracje, żłobki, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe (AGH, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Jagielloński), ośrodki zdrowia, szpital.

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej:
– odległość do przystanku autobusowego 1 minuta pieszo.
– odległość do przystanku tramwajowego: 3 minuty pieszo.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ