Kraków – Krowodrza, ul. Lea

ul. Lea
99 000,00 zł
6 600,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Garaż
Powierzchnia: 15 m2
Ilość pokoi: 0
Ilość łazienek:
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, ul. Lea, Kijowska

Proponujemy Państwu na sprzedaż murowany garaż w ciągu garaży w okolicy ulic Lea i Kijowskiej na Krowodrzy.

Garaż ma powierzchnię 15 m2. Dlugość około 550 cm, szerokość 270 cm. Wysokość 255 cm. Drzwi garażowe mają szerokość około 240 cm.

W garażu jest instalacja elektryczna.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Krowodrza, okolice ulicy Lea

 

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ