Kraków – Krowodrza, ul. Stachiewicza

ul. Stachiewicza
1 800,00 zł
48,60 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 37 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, Azory, ul. Stachiewicza

Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku z poło lat 70. XX wieku. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, kuchni, 2 pokoi (1 przejściowy) oraz łazienki z wc.

Stan mieszkania: DOBRY- w mieszkaniu zamontowane nowe okna PCV. Na podłogach parkiet. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Ponadto:
– mieszkanie dostępne od zaraz,
– ciepła woda z sieci miejskiej,
– ogrzewanie z sieci miejskiej,
– ekspozycja: zachód.

Opłaty:
– kwota najmu 1900 zł na miesiąc,
– czynsz około 500 zł + prąd i gaz według zużycia,
– prowizja agencji nieruchomości 1900 zł (jednorazowo).

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Lokalizacja: spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie stacja kolejowa Kraków Łobzów i pętla Krowodrza Górka.

Odległość do przystanku autobusowego: 2 minuty pieszo.
Czas dojazdu do centrum – około 10 minut.
Ponadto dogodny dojazd do stacji PKP Kraków – Łobzów z możliwością szybkiego dojazdu do Chrzanowa, Oświęcimia i Wieliczki.

Doskonałe połączenia z uczelniami Wyższymi: AGH, Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika Krakowska Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Preferowany najem okazjonalny.

Właściciele nie zgadzają się na obecność zwierząt w mieszkaniu.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ