Kraków – Krowodrza, ul. Wybickiego

ul. Wybickiego
430 000,00 zł
13 030,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 33 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Krowodrza, ul. Łokietka, Wybickiego okolice

Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2001 roku. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, garderoby oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,5 m2.

Stan mieszkania: DOBRY- w mieszkaniu zamontowane nowe okna PCV. Na podłogach płytki ceramiczne.

Ponadto:
– mieszkanie dostępne od zaraz,
– teren ogrodzony i monitorowany,
– ogrzewanie z sieci miejskiej,
– ekspozycja: południe.

Stan budynku: DOBRY – czteropiętrowy blok wybudowany w 2001 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy. Teren ogrodzony i monitorowany.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Lokalizacja: spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie stacja kolejowa Kraków Łobzów i pętla Krowodrza Górka.

Odległość do przystanku autobusowego: 2 minuty pieszo.
Czas dojazdu do centrum – około 10 minut.
Ponadto dogodny dojazd do stacji PKP Kraków – Łobzów z możliwością szybkiego dojazdu do Chrzanowa, Oświęcimia i Wieliczki.

Krowodrza Górka to osiedle z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą – w pobliżu znajdują się place zabaw dla dzieci, przedszkola, szkoły, przychodnia lekarska oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Nieopodal znajduje się Park Krowoderski, Park Wyspiańskiego, zielone tereny spacerowe nad rzeką Sudoł oraz Park Kościuszki z Dworkiem Białoprądnickim.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2/2
tel. 793-717-771

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ