Kraków – Olsza, ul. Celarowska

ul. Celarowska
1 800,00 zł
70,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 26 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Olsza, ul. Celarowska, Wileńska

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 26 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70. XX wieku roku. Nieruchomość składa się z: przedpokoju z aneksem kuchennym, dużego pokoju, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica.

Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – Mieszkanie po generalnym remoncie w 2022 roku W pokoju na podłodze panele. W łazience i kuchni flizy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Plastikowe okna.

Opłaty:
– miesięczna kwota najmu 1900 zł + czynsz około 260 zł + prąd i gaz według zużycia,
– kaucja 1900 zł,
– prowizja agencji nieruchomości 1900 zł (jednorazowa).

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Lokalizacja: spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej.
Odległość do przystanku autobusowego: 2 minuty pieszo.
Odległość do Uniwersytetu Rolniczego: 3 minuty pieszo.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomosci
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ