Kraków – Olsza, ul. Miechowity

ul. Miechowity
597 000,00 zł
11 264,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 53 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Olsza, ul. Miechowity, Stanisława ze Skalbmierza, Brogi

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, osobnej, jasnej kuchni, 2 pokoi, łazienki z wc oraz 2 balkonów. Do mieszkania przynależy piwnica.

Stan mieszkania: do odświeżenia. W mieszkaniu są zamontowane nowe, plastikowe okna. W pokojach na podłodze parkiet. W kuchni i łazience na podłodze płytki.

Ponadto:
– dwustronna ekspozycja: wschód – zachód,
– ogrzewanie z sieci miejskiej,
– blok z cegły,
– 2 balkony,
– cicha okolica.

Czynsz administracyjny: ok. 550 zł + prąd + gaz wg zużycia.

Stan budynku: bardzo dobry – czteropiętrowy budynek z cegły z lat 60-tych XX wieku. Elewacja po remoncie, budynek ocieplony. Klatka schodowa po remoncie. Przed blokiem parking dla mieszkańców.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Lokalizacja: spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedlowa. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji miejskiej.
Odległość do przystanku autobusowego: minuta pieszo.
Czas dojazdu do ścisłego centrum – około 12 minut.
Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomosci
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ