Kraków – Prądnik Biały, ul. Arcybiskupa Felińskiego

ul. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
630 000,00 zł
12 600,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: 50 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 0

OPIS OFERTY

Kraków – Górka Narodowa, Prądnik Biały, ul. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą z 2012 roku. Nieruchomość składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz dużego balkonu.

DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA DWÓCH MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻU PODZIEMNYM. CENA JEDNEGO MIEJSCA POSTOJOWEGO: 50.000 ZŁ.

Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – w pokojach na podłogach panele. W przedpokoju, kuchni i łazience na podłodze flizy. Zabudowana kuchnia. Plastikowe okna. Większość wyposażenia zostaje.

Ponadto:
– dwustronna ekspozycja: wschód – południe,
– ciepła woda i ogrzewanie z piecyka dwufunkcyjnego,
– nowocześnie wykończone mieszkanie,
– osiedle z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

Czynsz administracyjny: ok. 360 zł + prąd + gaz wg zużycia.

Stan budynku: BARDZO DOBRY – czteropiętrowy blok z 2012 roku. Budynek posiada windę i przestronną klatkę schodową.

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów miasta. Obwodnica Krakowa, rozbudowana ulica 29 listopada, nowa linia tramwajowa, licznie powstające instytucje użyteczności publicznej powodują, ze Górka Narodowa to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania w Krakowie.
Odległość do przystanku autobusowego około 300 metrów.
Odległość od przystanku tramwajowego około 500 metrów.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
ul. Bratysławska 2/2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ