Kraków – Prądnik Czerwony – ul. Dobrego Pasterza okolice

ul. Dobrego Pasterza
695 000,00 zł
10 692,00 zł/ m2
Typ nieruchomości: Dom
Powierzchnia: 65 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 1
Ilość garaży: 1

OPIS OFERTY

Kraków – Prądnik Czerwony – okolice ul. Dobrego Pasterza, Majora.

Proponujemy Państwu do kupna lokal mieszkalny o powierzchni 65 m2 znajdujący się na parterze w domu dwurodzinnym w okolicach ulic Dobrego Pasterza i Majora. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch nieprzejściowych pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni, łazienki i piwnic. Do metrażu mieszkania wliczona jest powierzchnia lokalu usługowego (około 20 m2) z wejściem od głównej ulicy. Punkt usługowy można zamienić na dodatkowy pokój w mieszkaniu. Dodatkowo w cenie nieruchomości sprzedawany jest murowany garaż i 56% działki o powierzchni 329m2, na której znajduje się budynek.

Nieruchomość posiada duże możliwości adaptacyjne. Lokal można przekształcić w ten sposób, by w całości był lokalem usługowym lub mieszkalnym, albo może jak dotychczas łączyć funkcje mieszkania i lokalu usługowego.

Stan mieszkania: do odświeżenia:
– 2 nieprzechodnie pokoje,
– lokal usługowy z wejściem od strony ruchliwej ulicy (który można zamienić na pokój),
– oddzielna, jasna kuchnia,
– dodatkowo 60 m2 piwnic,
– garaż murowany z kanałem (30m2),
– ogrzewanie gazowe,
– stropy żelbetowe,
– w pokojach na podłodze parkiety dębowe,
– 56% udział w działce o powierzchni 329 m2.

Cena: 695.000 zł

Nota prawna:Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

LOKALIZACJA

Lokalizacja – centrum dzielnicy Prądnik Czerwony, okolice ulicy Dobrego Pasterza, Jakuba Majora. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska, a także infrastruktura handlowo-usługowa, gastronomiczna i techniczna.
 

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Filar Nieruchomości
Ul. Bratysławska 2
tel. 793 – 717 – 771

Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do eksperta:

  BIURO

  Lub zadzwoń:

  PONAD 1000 TRANSAKCJI

  20 LAT DOŚWIADCZENIA

  99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILAR NIERUCHOMOŚCI

  POZNAJ NASZĄ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Doskonale wiemy o tym, że każda osoba ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego osoby z nami współpracujące, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży, wynajmu czy kupna nieruchomości. Dotyczy to nie tylko oglądania i wyboru mieszkania czy domu, ale także podpisania umowy czy nawet przepisania liczników. Gwarantujemy pełne wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas realizacji każdej transakcji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ